היגייני....חסכוני....מתקדם......

אודותינו - "הייגולט ישראל"

 

 היגייני

הייגולט הינו מוצר פורץ דרך בתחום ההיגיינה המציג דרך יעילה. קלה ופשוטה לחסוך כסף רב באופן משמעותי לייעל את מערך הניקיון בבית העסק. וכמובן להעניק ללקוחותיך נוחות מרבית והיגיינה בתא השירותים.

 חסכוני

אין עסק או ארגון שלא מכיר את ההוצאות הרבות והתחזוקה השוטפת של תאי השירותים ללקוחותיו או לעובדיו.

 מתקדם

בזכות טכנולוגיה מתקדמת השימוש בהייגולט פשוט ונוח ללא התעסקות מיותרת. הן מצד הלקוח והן מצד המשתמש הסופי..

הייגולט נוסדה בשוויץ בשנת 1978 ומייצגת גישה של שירות לקוחות איכותי במסגרת חדרי השירותים.

מטרתנו למלא אחר הדרישה ההולכת וגוברת להיגיינה וניקיון בחדרי השירותים הציבוריים. והציבוריים למחצה אשר משרתים אנשים רבים .אנו מסייעים לבתי עסק ואנשים לשפר את רמת ההיגיינה של חדרי השירות על ידי פתרונות יצירתיים מעוצבים שימושיים וידידותיים לסביבה.

אנו מקווים שכל בני האדם יחושו מוגנים ובטוחים בחדרי השירותים בלא להתפשר על רמת הניקיון או לסבול מאי נוחות כלשהי..

חברת הייגולט ישראל הינה הזכיינית הבלעדית לשיווק של מוצרי חברת הייגולט העולמית בישראל, וכל זאת כדי להחדיר סטנדרטים היגיינים גבוהים בחדרי השירותים הציבוריים בישראל,

 

 

רווח כלכלי​

השמירה על הניקיון וההיגיינה בתא השירותים בבית העסק יקרה ובשום מקרה לא כלכלית. הוצאות הניקיון מתבטאת בגורמים רבים כגון:

 

 אספקה בלתי פוסקת של נייר- התופעה של ריפוד האסלה בנייר מוכרת לכולנו.. בממוצע שליש גליל נייר מבוזבז לצורך ריפוד האסלה בכל ישיבה.

 בזבוז מים- את הנייר המרפד מורידים במים בנוסף להורדה בגמר השימוש בשירותים מה שמכפיל ואף משלש את כמות והשימוש במים ובמערכת הביוב.

 שרברבות- הנייר המרפד לא תמיד יורד ...מה שגורם לסתימות .להצפת מים ולהשבתת השירותים המובילים להזמנת שרברב והגדלת ההוצאות..

 הוצאות תחזוקה יומיומיות- יותר נייר על הרצפה או בפח. יותר לכלוך בתא השירותים. יותר הוצאות תחזוקה. (שעות עובדי ניקיון. או לחלופין בזבוז שעות עובדים לטובת ניקיון השירותים)